srodek_top

psychologa

mgr Leszek Albert

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTP


Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne ( PTP nr 238 ), licencjonowanym trenerem I-go stopnia PTP, certyfikowanym terapeutą środowiskowym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Posiadam 15-letnie doświadczenie w pracy psychologa i prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych i młodzieży. W przeszłości miałem okazję współpracować z kilkoma ośrodkami na terenie Śląska, gdzie zdobywałem doświadczenie jako psychoterapeuta. W tym czasie pomagałem różnym grupom pacjentów m.in. osobom uzależnionym i ich rodzinom, osobom z diagnozą psychozy w ramach terapii środowiskowej, prowadziłem grupy terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Natomiast od wielu już lat skupiam się na pomocy osobom dorosłym i młodzieży w ramach pracy w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic CZP "Feniks" w Sosnowcu oraz OTiP “Kompas” w Będzinie.

W toku rozwoju zawodowego ukończyłem kompleksowe, kilkuletnie szkolenie w nurcie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie uzyskałem Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Obecnie nadal poddaję swoją pracę superwizji u superwizorów z listy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.