Menu Zamknij

Witam!
Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP nr 238). Przyjmuję w Ośrodku Terapii i Psychoedukacji “Kompas” w Będzinie. Na stronie znajdziecie Państwo kilka istotnych informacji o mnie oraz o zakresie pomocy, którą oferuję.


PSYCHOTERAPIA

Psychoterapia jest potwierdzoną metodą leczenia licznych zaburzeń emocjonalnych – m.in. zaburzeń lękowych, depresji. Psychoterapia znajduje zastosowanie także u osób, które nie radzą sobie z doświadczanymi kryzysami na różnych etapach życia lub po prostu szukają pomocy w poradzeniu sobie z różnymi wyzwaniami codzienności jak np. kryzys w małżeństwie, wypalenie zawodowe, chroniczny stres, mobbing w pracy. Nie musisz wiedzieć do końca, dlaczego chcesz podjąć psychoterapię. Czasami okazuje się nawet, że powód, dla którego rozpocząłeś psychoterapię jest zupełnie inny niż myślałeś… więcej…


GABINET PSYCHOLOGICZNY

Gabinet psychologiczny jest miejscem, gdzie możesz uzyskać różnorodną pomoc. Podstawowe formy pracy psychologa to m.in.: porada psychologiczna, diagnoza psychologiczna, interwencja kryzysowa, psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, terapia par, terapia rodzin i inne. Porada psychologiczna oraz diagnostyka ogranicza się najczęściej do kilku spotkań, lecz nierzadko bywa wstępem do podjęcia bardziej intensywnej formy pomocy psychologicznej – psychoterapii. Narzędziami diagnozy psychologicznej są wystandaryzowane testy psychologiczne a także… zwykła rozmowa. Psychoterapia jest najdłużej trwającą formą pomocy. Jej celem jest osiągnięcie głębszej zmiany w zakresie myślenia, odczuwania, zachowania u osoby, która bierze w niej udział.